FaEn
بیش از ۱۰۰۰ شرکت دانش‌بنیان برای بنیه دفاعی ایران تلاش می‌کنند
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، به مناسبت روز صنعت دفاعی و در آستانه هفته دولت رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس شورای اسلامی با حضور در وزارت دفاع ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندی های صنعت دفاعی در نشستی با حضور سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونین این وزارتخانه با مأموریت، وظایف، ساختار و آخرین اقدامات ، فعالیت ها و دستاوردهای وزارت دفاع آشنا شدند.
در این نشست صمیمانه سردار دهقان طی سخنانی اظهار داشت: راهبردها و رویکردهای اتخاذ شده نظیر هوشمند سازی، استاندارد سازی، تاکتیکی و چابک سازی، ایمن سازی، سهولت در امر کاربری و آسان سازی تعمیر و نگهداری موجب شده است. در ۳ سال اخیر تولیدات صنعت دفاعی از رشد کیفی و کمی بالایی برخوردار شود و آنچه امروز عزیزان نماینده در نمایشگاه دستاوردهای وزارت دفاع مشاهده کردند مشتی از خروار است.
وزیر دفاع با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت ها و وظایف این وزارتخانه در حوزه های صنایع دفاعی،مهندسی و عمرانی، دیپلماسی دفاعی و خدماتی و رفاهی گفت: بحمدالله در دوره اخیر با وجود تحریم ها و منابع محدود گام های بلندی در تقویت بنیه دفاعی و تجهیز و پشتیبانی از نیروهای مسلح بعمل آمده است.
وزیر دفاع بهره برداری هدفمند و گسترده از ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های دانش بنیان را از دیگر راهبردهای وزارت دفاع ذکر کرد و افزود: امروز بیش از ۱۰۰۰ شرکت دانش بنیان و ۱۰۰ دانشگاه کشور برای تقویت بنیه دفاعی و ارتقاء سطح بازدارندگی با وزارت دفاع همکاری فعال دارند.
وی بسته شدن پرونده یPMDرا از دیگر دستاوردهای مهم وزارت دفاع در دوره اخیر توصیف کرد .
وزیر دفاع تأکید کرد: موضوع دفاع یک امر ملی است و به حزب ، گروه ، دسته و جریان خاصی تعلق ندارد و همه موظفیم با تمام قدرت در تقویت این امر مهم گام برداریم.
سردار دهقان با تشکر و قدردانی از نقش سازنده و موثر رئیس و اعضای کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:ما بیشترین هماهنگی و همکاری را در این دوره با این کمیسیون داشته ایم و معتقدیم روز به روز باید سطح تعاملات و  هماهنگی ها بیشتر شود.
محصولات آموزش معرفی شرکت تماس با ما

شرکت رایان رشد افزار در سال  1380  با هدف استفاده از نیروهای متخصص کشور و ایجاد بستر مناسب به منظور رشد تکنولوژی پیشرفته تاسیس گردید این شرکت تنها شرکت خصوصی دانش بنیان در رابطه با  طراحی و ساخت دوربین های حرارتی می باشد 

پست الکترونیکی : mail@rayroshd.com

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح